| การใช้งาน | งานก่อสร้างฐานรากเสาเข็มเจาะ |
|---|---|
| Product name | Customized Down the hole drill pipe |
| Max Drilling depth | 20m-120m |
| เส้นผ่านศูนย์กลางสูงสุด | 2000มม |
| Lock Type | interlocking |
| Condition | Used |
|---|---|
| ประเภท | เครื่องเจาะหมุน |
| ประเภทพลังงาน | ไดเซล |
| Warranty | 6 months |
| OD | 406mm |
| Condition | Used |
|---|---|
| ประเภท | เครื่องเจาะหมุน |
| ประเภทพลังงาน | ไดเซล |
| Warranty | 6 months |
| OD | 355mm |
| ชื่อสินค้า | อินเตอร์ล็อค / ฟรคชั่นแนล คีลลี่ สต๊อป |
|---|---|
| การรับประกัน | 1 ปี 6 เดือน |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn |
| Weight | 5-20T |
| ประเภท | ถังเจาะดิน |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| สี | ส้ม |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| ประเภท | การฝึกซ้อม |
|---|---|
| Package | SET |
| จํานวนของชิ้น | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| สี | ส้ม |
| ชื่อ | เคลลี่ บ็อกซ์ |
|---|---|
| Material | 35CrMo With heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| รายละเอียดการบรรจุ | กล่องไม้ |
| Name | Kelly Box |
|---|---|
| Material | 35CrMo With special heat treatment |
| Application | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR Rotary Drilling Rig |
| Advantage | High quality and factory prices |
| รายละเอียดการบรรจุ | กล่องไม้ |
| พิมพ์ | สว่าน |
|---|---|
| บรรจุุภัณฑ์ | กล่อง |
| จำนวนชิ้น | 1 |
| วัสดุ | เหล็กกล้าคาร์บอนคุณภาพสูง |
| สี | สีอื่นๆ |
| Condition | Used |
|---|---|
| Type | Rotary Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Warranty | 6 months |
| รายละเอียดการบรรจุ | กำหนดเอง |