| Size | Customized Size |
|---|---|
| ชื่อสินค้า | ชิ้นส่วนเครื่องจักรก่อสร้าง ผนังเดี่ยว เจาะปลอก เสาเข็มเจาะ ฐานราก เสาเข็มเจาะ |
| OD | 800-2880mm |
| วัสดุ | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Length | 1-6m |
| Type | Drills |
|---|---|
| แพ็คเกจ | ชุด |
| Number of pieces | 1 |
| วัสดุ | เหล็กคาร์บอนคุณภาพสูง |
| Color | customized |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Type | Drills |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| ประเภท | การฝึกซ้อม |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| สี | สีดำ |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| Condition | Used |
|---|---|
| ประเภท | เครื่องเจาะหมุน SANY 280 |
| ประเภทพลังงาน | ไดเซล |
| Warranty | 6 months |
| Torque | 280kn.m |
| Type | Soil Drilling bucket |
|---|---|
| Material | steel,high quality carbon steel |
| สี | ส้ม |
| Oem | available |
| OEM/ODM | ยินดีต้อนรับ |
| Type | open type bucket |
|---|---|
| แพ็คเกจ | ชิ้น |
| จํานวนของชิ้น | 1 |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | orange |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| ยี่ห้อที่เหมาะสม | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | kelly guide |
| วัสดุ | 35Crmo |
| Warranty | 3 months |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| ชื่อสินค้า | รถขับกระเป๋า |
| Max Drilling depth | 75m |
| เส้นผ่านศูนย์กลางสูงสุด | OD 620-OD2500 มม. |
| Applied equipment | Rotary Piling & drilling machine |