| วัสดุ | Q345B, 35CRMO, 27SIMN, 16MN สำหรับการขุดเจาะบิต; 16mn/35crmo สำหรับ Kelly Bar; Q235 สำหรับท่อ Tremie |
|---|---|
| Warranty | 1 year |
| Color | Customized, Yellow or customized, Gray, Yellow kelly bar, yellow or other |
| Application | Bauer Sany XCMG Rotary Drilling Rig, Rock drilling, post hole digging machine, underground mining teeth, Large caliber pile foundation pilling |
| Condition | 100%new, New, 100% new kelly bar |
| Product Name | Drilling Rig Kelly Bar Interlocking Kelly Bar |
|---|---|
| The First Section Diammeter | 440mm |
| Max Drilling Depth | 80M |
| Torque | 400kNm |
| Usage | Pile foundation Drilling Hole Equipment Spares |
| การใช้งาน | รูเสาเข็มก่อสร้างถนนความเร็วสูง |
|---|---|
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | OD482 mm Rock Interlocking และ Frictional Kelly Bar |
| ความลึกของการเจาะสูงสุด | 100m |
| แม็กซ์ เส้นผ่านศูนย์กลาง | 3000mm |
| ประเภทล็อค | การล็อคอินแบบเต็มรูปแบบ |
| การใช้งาน | เสาเข็มก่อสร้าง |
|---|---|
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | ประสาน Kelly Bar |
| ความลึกของการเจาะสูงสุด | 30m |
| แม็กซ์ เส้นผ่านศูนย์กลาง | 1500mm |
| ประเภทล็อค | ประสานกัน |
| ชื่อ | บาวเออร์ กล่องเคลลี่ 200*200 |
|---|---|
| วัสดุ | 35CrMo ด้วยการรักษาความร้อนพิเศษ |
| แอปพลิเคชัน | Bauer Soilmec Mait IMT SR XR แท่นขุดเจาะแบบหมุน |
| ข้อได้เปรียบ | คุณภาพสูงและราคาโรงงาน |
| สี | กำหนดเอง |
| ชื่อ | ข้อต่อเทอร์มินัล |
|---|---|
| วัสดุ | 35CrMo |
| แอปพลิเคชัน | Buaer Soilmec IMT เครื่องตอกเสาเข็ม Mait Casagrane Kelly Bar |
| ขนาด | 355 406 470 508 kelly bar need |
| รายละเอียดการบรรจุ | กล่องไม้ |
| การรับประกัน | 6 เดือน |
|---|---|
| วัสดุ | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn สำหรับเจาะบิต; |
| ให้บริการหลังการขาย | การสนับสนุนทางเทคนิควิดีโอ, การสนับสนุนออนไลน์, วิศวกรที่พร้อมให้บริการเครื่องจักรในต่างประเทศ, บริก |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | สว่าน Bauer Type interlocking kelly bar สำหรับ Piling |
| แอปพลิเคชัน | Bauer Sany XCMG แท่นขุดเจาะแบบหมุน, การขุดเจาะหิน |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| สี | ปรับแต่ง |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| บริการหลังการขาย | การสนับสนุนทางเทคนิควีดีโอ |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| การรับประกัน | 1 ปี ไม่ว่าง |
|---|---|
| Color | customized |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |
| Warranty | 1year,unavailable, |
|---|---|
| สี | ปรับแต่ง |
| Material | Q345B, 35CrMo, 27SiMn, 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe, Alloy steel |
| After-sales service provided | Video technical support |
| Product name | Unicorn drill Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Ba |