| การใช้งาน | การก่อสร้างเสาเข็มเจาะรากฐาน |
|---|---|
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | ประสานบาร์เคลลี่ |
| ความลึกของการเจาะสูงสุด | 32m-150m |
| แม็กซ์ เส้นผ่านศูนย์กลาง | 3000mm |
| ประเภทล็อค | ประสาน |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| ชื่อสินค้า | แบรคเคลลี่ |
| ความลึกในการเจาะสูงสุด | 76m |
| Max Diammeter | 2000mm |
| Lock Type | Frictional |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Interlocking Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| Lock Type | Interlocking |
| การใช้งาน | งานก่อสร้างฐานรากเสาเข็มเจาะ |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| ความลึกในการเจาะสูงสุด | 77m |
| Max Diammeter | 2500mm |
| ประเภทล็อค | แรงเสียดทาน |
| Usage | Rotary Piling Rig Attachment |
|---|---|
| Product Name | Interlocking Kelly Bar |
| Drilling Depth | 10-100m |
| Drilling Diammeter | 300-3000mm |
| Advange | Factory |
| ชื่อผลิตภัณฑ์ | แท่นขุดเจาะโรตารี่ Kelly Bar |
|---|---|
| วัสดุท่อ | Q345B/16Mn /27SiMn |
| ความลึกของการเจาะสูงสุด | 20-100m |
| แม็กซ์ เจาะเส้นผ่านศูนย์กลาง | 400-3000mm |
| สี | กำหนดเอง |
| การใช้งาน | ช่องก่อสร้างถนนความเร็วสูง |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 120m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| Lock Type | Frictional Kelly Bar |
| Material | Q345B |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly box for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| รายละเอียดการบรรจุ | กำหนดเอง |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| Max Drilling depth | 60m |
|---|---|
| เส้นผ่านศูนย์กลางสูงสุด | 2500 มม. |
| Lock Type | Full Inmterlocking |
| องค์ประกอบ | 3/4/5 |
| Color | Customized |