| Applicathion | For piling rigs for drilling in dense sand, gravel and rock |
|---|---|
| Kelly sections | Kelly bar 3-5 sections |
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| รายละเอียดการบรรจุ | ตัวเลือกแพ็คเกจ: บรรจุภัณฑ์มาตรฐานและการจัดส่ง: พาเลทพร้อมฟิล์มพลาสติก |
| การใช้งาน | บาร์เคลลี่ที่ประสานกัน |
|---|---|
| Product name | Drive section |
| Max Drilling depth | 30m-100m |
| Max Diammeter | 4700mm |
| Lock Type | interlocking |
| Name | BFZ80 |
|---|---|
| Tip Material | Alloy steel |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| ความแข็ง | 42 ชั่วโมง |
| Teeth | Bullet teeth/rock bits, sand bits, roller bits, hobs, pilot bits |
| ชื่อสินค้า | ประเภทรวม Kelly Bar OD440/3/13M |
|---|---|
| Element | 4 |
| Drilling depth | 32m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| การใช้งาน | ฐานรากเสาเข็มขนาดใหญ่ |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | IMT Full Interlock Kelly Bar AF300Used For Drilling Rig OEM interlock column |
| จำนวนส่วน | 3/4/5 |
| รายละเอียดการบรรจุ | ลูกค้า |
| Name | Chain assembly |
|---|---|
| เคล็ดลับวัสดุ | 40Mn |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | Max 1000Mpa |
| Type | pc120 |
| ชื่อ | มอเตอร์ |
|---|---|
| Material | cast iron |
| การใช้งาน | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane พื้นที่เก็บของ Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| ความดันในการทํางาน | 0-1000 ((mpa) |
| Condition | New |
|---|---|
| การใช้งาน | ทำงานกับแท่นขุดเจาะแบบหมุน |
| ชื่อแบรนด์ | JTHL |
| Quality | Reliable Highest |
| ความ กดดัน จาก | การล็อคกัน การขัดแย้ง การรวมกัน |
| ชื่อ | เครื่องยนต์ rexroth |
|---|---|
| Material | cast iron |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| ความแข็ง | แข็ง |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |
| ชื่อ | เครื่องยนต์ rexroth |
|---|---|
| วัสดุ | เหล็กเหล็ก |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Hardness | hard |
| Working pressure | 0-1000(mpa) |