| Type | Drill auger |
|---|---|
| Package | pcs |
| Number of pieces | 1 |
| วัสดุ | เหล็กคาร์บอนคุณภาพสูง |
| Color | customized |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| สลักเกลียว | 12 |
| Length | 6m |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| ชื่อสินค้า | ชิ้นส่วนเครื่องจักรก่อสร้าง ผนังเดี่ยว เจาะปลอก เสาเข็มเจาะ ฐานราก เสาเข็มเจาะ |
| วัสดุ | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 10 |
| Length | 5m |
| brand | soilmec , teg , zoomlion, xcmg |
|---|---|
| drill depth | 20-100m |
| สภาพ | ใช้ |
| Type | Rotary Drilling Rig |
| บริการหลังการขาย | วิศวกรพร้อมให้บริการเครื่องจักรในต่างประเทศ, การสนับสนุนทางเทคนิควิดีโอ, การสนับสนุนออนไลน์ |
| ขนาด | ขนาดตามต้องการ |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| วัสดุ | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| Bolts | 8-16 |
| ความยาว | 1-6 ม |
| Type | Rock Drilling Bucket |
|---|---|
| Use | Rock Drilling Hole |
| Material | Q345B |
| ประเภทเครื่อง | อุปกรณ์ขุดเจาะ |
| ได้รับการรับรอง | ISO9001 |
| Type | Drill TOOLS |
|---|---|
| วัสดุ | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn |
| สี | สีอื่นๆ |
| Oem | available |
| Oem/odm | Welcome |
| ประเภท | การฝึกซ้อม |
|---|---|
| Package | SET |
| จํานวนของชิ้น | 1 |
| Material | Q345B |
| สี | สีอื่นๆ |
| Name | Used piling rig |
|---|---|
| Drilling depth | 57.5 |
| Weight | 55T |
| Machine type | 158H |
| Advantage | High quality and factory prices |
| Size | Customized Size |
|---|---|
| Product name | Construction machinery parts single wall drill casing bored piling foundation bore pile |
| Material | Alloy steel |
| keyword | double wall casing series |
| รายละเอียดการบรรจุ | ลูกค้า |