| ชื่อผลิตภัณฑ์ | เคลลี่บาร์ประสานและเสียดทาน |
|---|---|
| องค์ประกอบ | 4 |
| ความยาวส่วนแรก | 13m |
| การรับประกัน | 1 ปี 6 เดือน |
| แอปพลิเคชัน | เครื่องขุดเจาะเสาเข็มตอกเสาเข็มขนาดใหญ่ |
| การใช้งาน | รูฐานราก |
|---|---|
| Product name | Friction Kelly Bar 4 Elements 47 M |
| ความลึกในการเจาะสูงสุด | 47M |
| Max Diammeter | 500-3000mm |
| ประเภทล็อค | แรงเสียดทาน |
| Usage | Foundation Bored Pile Construction |
|---|---|
| Product name | Frictional Kelly Bar |
| Max Drilling depth | 89m |
| Max Diammeter | 3000mm |
| ประเภทล็อค | แรงเสียดทาน |
| Material | 16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
|---|---|
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| ชื่อ | Kelly Guide สำหรับการขุดเจาะแบบโรตารี่ชิ้นส่วนอะไหล่ชิ้นส่วนเครื่องก่อสร้าง |
| รายละเอียดการบรรจุ | ลูกค้า |
| วัสดุ | 16Mn สําหรับขุด; 16Mn / 35CrMo สําหรับเคลลี่บาร์; Q235 สําหรับท่อทรัมมี่ |
|---|---|
| สี | ปรับแต่ง |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Name | kelly guide for rotary drilling rig spare parts construction machine parts piling rig |
| รายละเอียดการบรรจุ | ลูกค้า |
| วัสดุ | 16Mn for drilling bit; 16Mn สำหรับเจาะบิต; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/3 |
|---|---|
| สี | กำหนดเอง |
| ให้บริการหลังการขาย | การสนับสนุนทางเทคนิควิดีโอ, การสนับสนุนออนไลน์, วิศวกรที่พร้อมให้บริการเครื่องจักรในต่างประเทศ, บริก |
| ชื่อ | คู่มือเคลลี่สำหรับแท่นขุดเจาะโรตารี่อะไหล่เครื่องจักรก่อสร้างชิ้นส่วนเสาเข็ม |
| รายละเอียดการบรรจุ | ลูกค้า |
| การรับประกัน | 1 ปี |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,Alloy steel |
| Color | Yellow or customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service |
| Condition | 100% new kelly bar |
| การรับประกัน | 1 ปี |
|---|---|
| วัสดุ | 16Mn for drilling bit; 16Mn สำหรับเจาะบิต; 16Mn/35CrMo for kelly bar; 16Mn/3 |
| สี | กำหนดเอง |
| ให้บริการหลังการขาย | การสนับสนุนทางเทคนิควิดีโอ, การสนับสนุนออนไลน์, วิศวกรที่พร้อมให้บริการเครื่องจักรในต่างประเทศ, บริก |
| ชื่อ | คู่มือเคลลี่สำหรับแท่นขุดเจาะโรตารี่อะไหล่เครื่องจักรก่อสร้างชิ้นส่วนเสาเข็ม |
| Name | Bearing |
|---|---|
| วัสดุ | เหล็กสแตนเลส |
| Application | Buaer Soilmec IMT Mait Casagrane piling rigs Kelly Bar |
| Size | OD600 |
| ประเภท | หรือลูกค้า |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |