| การใช้งาน | เครื่องมือเจาะฐานราก |
|---|---|
| การรับประกัน | 1 ปี |
| ชื่อสินค้า | เครื่องมือขุดเจาะรากฐาน Kelly Bar 4X13m สำหรับอุปกรณ์ขุดเจาะ Soilmec SR60 / SR40 / SR518 / R622HD / |
| พิมพ์ | การเชื่อมต่อ / แรงเสียดทาน |
| ความลึกของการขุดเจาะ | 20-120ม |
| ชื่อ | ถังดิน |
|---|---|
| Package | wooden case |
| Material | high quality carbon steel |
| Color | any other colors |
| รายละเอียดการบรรจุ | กำหนดเอง |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| ประเภท | การเชื่อมต่อ /แรงเสียดทาน /Kelly Bar รวมกัน |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| การใช้ | การทำเหมืองแร่, การเล็มลึก, ถนน, สะพาน, เครื่องมือขุดเจาะ |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| พิมพ์ | สว่าน |
|---|---|
| บรรจุุภัณฑ์ | กรณี |
| จำนวนชิ้น | 1 |
| วัสดุ | เหล็ก เหล็กกล้าคาร์บอนคุณภาพสูง |
| ขนาด | ปรับแต่ง |
| Kelly sections | Kelly bar 3-4 sections |
|---|---|
| Type | Interlocking /friction /combined kelly bar |
| Suitable Rigs | Bauer, Mait, IMT, Soilmec, Liebherr,Casagrande and more... |
| Use | Ore mining, deep foudation, road, bridges, drilling tool |
| Product name | Jietaihongli Bauer Type interlocking kelly bar for Piling, Coal mining bits, Kelly bar, Earth auger, Bauer BG36 Rotary Drilling Rig Parts Drilling Tool Kelly Bar |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| ธาตุ | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| Warranty | 1 Year,6 months |
| การใช้งาน | เครื่องขุดหลุมหลังคารีบขนาดใหญ่ |
| Product Name | Combined type kelly bar OD470/4/72m |
|---|---|
| ธาตุ | 4 |
| The First Section Length | 19m |
| การรับประกัน | 1 ปี 6 เดือน |
| Application | post hole digging machine,Large caliber pile foundation pilling |
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
|---|---|
| Name | Trust Roller |
| material | 40Mn |
| Warranty | 6 months |
| Color | Customized |
| Place of Origin | Shandong, China |
|---|---|
| Suitable brand | BAUER, SOILMEC, LIEBHERR, MAIT, TESCAR, IMT, ABI, SANY, |
| Name | Kelly box |
| Diameter | 200*200 400*400 |
| material | Carbon Steel |
| การรับประกัน | 6 เดือน |
|---|---|
| Material | Q345B,35CrMo,27SiMn,16Mn for drilling bit; 16Mn/35CrMo for kelly bar; Q235 for tremie pipe |
| Color | Customized |
| After-sales service provided | Video technical support,Online support,Engineers available to service machinery overseas,Field maintenance and repair service,Field installation |
| Product name | drill soilmec Type interlocking kelly bar for Piling |